Müşteri hizmetleri

23 Ocak 2017 Pazartesi
Endüstriyel Mutfak Teknik Servis 0216 606 17 65
Endüstriyel Mutfak Teknik Servis 0216 606 17 65

CM Endüstriyel mutfak cihazları teknik servisi MAKSAN yetkili servisi adı altında yıllardır aktif olan firmamız, deneyim ve birikim kazanmış eğitimli personelimizle endüstriyel cihazlarınızı ilk kullanmaya başladığınız günden itibaren oluşabilecek bütün arızalarda doğru zaman ve doğru müdahalede bulunarak müşteri mağduriyetini eksiksizce ve en kısa sürede gidermeyi amaç olarak benimsemişizdir.

Endüstriyel Mutfak cihazları paslanmaz çelikten üretilmiştir. Malzemenin çoğunun metal yüzeyli olması ve aşınmaya karşı dirençli imal edilmiş olması mutfak ekipmanın daha dayanıklı ve uzun yıllar kullanılmasını sağlar. Bu mutfakların görünüşünden ziyade işlevi ile öne çıkmaktadır.

Endüstriyel mutfak malzemeleri birçok kalitede ve türde üretilmektedir. Bu kalite farkı kullanmaya başladıkça kendini ortaya çıkarmaktadır. Örneğin bir malzeme 3 ay sonra bozulurken kaliteli bir malzemenin ömrü 2-3 seneye çıkabilmektedir. Bu süreleri düşünürken amatör mutfaklardaki kullanım süreleri ile karşılaştırmanızda fayda var. En basit açıklama ile amatör bir mutfakta bıçak günde 10 dakika kullanılırken profesyonel mutfakta bir bıçak 600 dakika kullanılmaktadır. Bu örnekten de açıkça görüleceği gibi amatör mutfak malzemeleri ile profesyonel mutfak malzemeleri yani endüstriyel mutfak malzemeleri arasındaki en büyük fark dayanıklılık farkıdır.

CM Teknik endüstriyel mutfak teknik servisi ekibi olarak, uzman kadro ve servis ekipmanlarıyla İstanbul genelinde fabrikalar, oteller, askeri tesisler, hastaneler, zincir restaurantların yanı sıra en önemlisi desteklenmesi ve hep var olması gereken küçük esnaf ve Lokantalara da hizmet vermektedir.

CM Teknik MAKSAN yetkili servisi adı altında EMPERO , ÖZTİRYAKİLER, EDESA, FAGOR, İNOKSAN, MYCO, ELEKTROLUX, WİNTERHALTER, MAYAPAZ, S2000, ARİSCO, ALVEO, LA CİMBALİ, ÇÖZÜM MUTFAK ,KAYALAR MUTFAK, ATALAY mutfak ekipmanları ve daha bir çok marka endüstriyel cihazlarınızın tamir ve bakımlarını yapmaktayız.

Endüstriyel Mutfak Teknik Servisi İletişim;

CM TEKNİK Endüstriyel Mutfak eknik Servisi mutfak aletlerinde karşılaşabileceğiniz sorunlar karşısında, yeterlilik belgeli ustalarımız ile garantili teknik servis hizmeti alabileceğiniz firmamıza günün her saati (0216) 606 17 65 – 0530 942 62 45 servis merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.


CM Teknik 23 Ocak 2017 PazartesiOkunma Sayısı (1149)Sayfayı Yazdır

Yeni Endüstriyel Yazılar
Portabianco PBW500 500 Tabak Dijital Bulaşık Yıkama Makinesi Portabianco PBW500 500 Tabak Dijital Bulaşık Yıkama Makinesi 09 Kas 2020 Pazartesi

Portabianco PBW500 500 Tabak Dijital Bulaşık Yıkama Makinesi Kullanımı ve Teknik Özellikler

Endüstriyel Mutfak Ve Endüstriyel Mutfak EkipmanlarıEndüstriyel Mutfak Ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları16 Tem 2020 Perşembe

Endüstriyel Mutfak Kullanım Amaçları ve Mutfak Ekipmanları Hakkında Bilgiler.

Endüstriyel Mutfak Malzeme ListesiEndüstriyel Mutfak Malzeme Listesi12 Haz 2020 Cuma

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Malzeme Listesi ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Çeşitliliği

Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim