Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Endüstriyel Mutfak Salamander Servisi Endüstriyel Mutfak Salamander Servisi

Endüstriyel Mutfak Salamander Servisi
Endüstriyel Mutfak Salamander Servisi

Endüstriyel Mutfak Salamander Servisi; Kurulduğu günden beri alanındaki en ileri teknolojiyi takip eden CM TEKNİK ENDÜSTRİYEL MUTFAK Endüstriyel teknik servis hizmetleri olarak profesyonel mutfak ekipmanları alanında profesyonel ekimizle Uluslararası standartlara uygun olarak Otel,Hotel Restaurant, Bar, Cafe - Bar, Pastane, Fast-Food, Market, Tatil Köyleri, Fabrika, Hastane, Askeri Birlikler ve Okullar ,catering firmaları, fırın, pastane mutfakları, firmaların yemekhane mutfakları, restaurant gibi endüstriyel mutfakların servis hizmetini vermekteyiz.

Endüstriyel Mutfak ürünleri olan Bulaşık Yıkama Makinaları, Bardak Yıkama Makinaları, Set Altı Bulaşık Makinaları, Giyotin Tip Bulaşık Makinaları,Konveyörlü Bulaşık Makinaların servisi, bakım ve onarımı yedek parça temini sağlamaktayız.

Endüstriyel mutfak profesyonellerin mutfağıdır. Sizlerde kalitenizi mutfağınızla gösteriniz profesyonel bir hizmet için (0216) 606 17 65 çağrı merkezimizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim