Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Servis Servis
  3. İnoksan Servisi İnoksan Servisi

İnoksan Servisi
İnoksan Servisi

İNOKSAN Servisi İstanbul

Anadolu yakasında inoksan ve tüm genel endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarının profesyonel tamiri, profesyonel bakımı ve profesyonel servis hizmetini vermekteyiz.

İnoksan endüstriyel mutfak cihazlarınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı İstanbul Anadolu yakasında merkezimizi arayarak servisimize ulaşabilirsiniz. Servis Merkezi: (0216) 606 17 65 Çağrı merkezimizden oluşturulan kayıttan hemen sonra 24 saat içerisinde servis hizmeti sağlanır.

  • inoksan iletişim
  • inoksan servis iletişim
  • inoksan servis izmit
  • inoksan servis istanbul
  • inoksan yedek parça fiyatları

Uzman ekibimiz adrese intikal etmeden 1 saat önce sizi arayarak bildirir. Endüstriyel Mutfak Teknik Servis Hizmetleri, tüm orjinal yedek parçalar, Deterjan ve parlatıcı pompaları, üst kalite deterjan ve parlatıcı ekonomik fiyatlara bulunmaktadır. Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla İstanbul Anadolu yakasında bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Servis talepleriniz için (0216) 606 17 65 - 0530 942 62 45 numaralı servis merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ya da servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

Anadolu Yakası İnoksan Servisleri: Ataşehir İnoksan Servisi, Maltepe İnoksan Servisi, Kadıköy İnoksan Servisi, Üsküdar İnoksan Servisi, Ümraniye İnoksan Servisi, Sultanbeyli, Sancak tepe, Sarı gazi, Kartal, Pendik, Çekme köy, Çengelköy, Beykoz, Şile ve Tuzla

Soru ve görüşleriniz için, bizimle iletişime geçiniz!Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim