Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Servis Servis
  3. Çözüm Arisco Servisi Çözüm Arisco Servisi

Çözüm Arisco Servisi
Çözüm Arisco Servisi

İstanbul ARISCO Servisi

Çözüm ARISCO Servisi İstanbul Anadolu yakasında genel endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarınızın tamiri, bakımı ve servis hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz.

Çözüm ARISCO mutfak cihazlarınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı merkezimizi arayarak servisimize ulaşabilirsiniz.

Servis Merkezi: 0216 606 17 65 çağrı merkezimizden oluşturulan kayıttan hemen sonra 24 saat içerisinde servis hizmeti sağlanır.

Uzman ekibimiz adrese intikal etmeden 1 saat önce sizi arayarak bildirir. Alanında deneyimli kadromuzla gerçekleştirilen servis sonrası cihazlarınız, ilk aldığınız gün gibi sağlam ve sorunsuz olarak çalışır hale gelmektedir.

CM Teknik endüstriyel mutfak teknik servisi hizmetleri, tüm ORJINAL ve yedek parçalar, deterjan ve parlatıcı pompaları, üst kalite deterjan ve parlatıcı ürünlerini, ekonomik fiyatlar ile satışını yapmaktadır.

Servis talepleriniz için 0216 606 17 65 - 0530 942 62 45 numaralı servis merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ya da servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

  • arisco bulaşık makinası servis
  • arisco servis istanbul
  • arisco bulaşık makinesi
  • arisco yedek parça
  • arisco müşteri hizmetleri

Anadolu Yakası Çözüm ARISCO Servisi: Ataşehir Çözüm ARISCO Servisi, Maltepe Çözüm ARISCO Servisi, Kadıköy Çözüm ARISCO Servisi, Üsküdar Çözüm ARISCO Servisi, Ümraniye Çözüm ARISCO Servisi, Sultanbeyli, Sancak tepe, Sarıgazi, Kartal, Pendik, Çekme köy, Çengelköy, Beykoz, Şile, Tuzla, Gebze

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

Soru ve görüşleriniz için, bizimle iletişime geçiniz!Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim