Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Servis Servis
  3. Winterhalter Servisi Winterhalter Servisi

Winterhalter Servisi
Winterhalter Servisi

Winterhalter Servisi İstanbul

Winterhalter servisi, anadolu yakasında genel endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarınızın tamiri, bakımı ve WİNTERHALTER servis hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz.

Winterhalter Endüstriyel Mutfak Servisi olarak arızalı cihazlarınızı gerek yerinde gerekse atölyemize alınan cihazlarınızı sizleri mağdur etmeden sağlam,hızlı ve güvenilir şekilde tamir etmekteyiz.

Winterhalter Sanayi Tipi Endüstriyel Mutfak Cihazlarınızın Tamiratını Alanında Deneyimli Ekip Mesleğinde Usta personelimizle Garantili ve Garanti Kapsamı dışına çıkan ürünleriniz için de ekonomik fiyatlar ve parça garantisi vermektedir

Winterhalter mutfak cihazlarınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı merkezimizi arayarak servisimize ulaşabilirsiniz.

Servis Merkezi: 0216 606 17 65 çağrı merkezimizden oluşturulan kayıttan hemen sonra 24 saat içerisinde servis hizmeti sağlanır.

Uzman ekibimiz adrese intikal etmeden 1 saat önce sizi arayarak bildirir. Alanında deneyimli kadromuzla gerçekleştirilen Winterhalter servisi sonrası cihazlarınız, ilk aldığınız gün gibi sağlam ve sorunsuz olarak çalışır hale gelmektedir.

CM Teknik endüstriyel mutfak teknik servisi hizmetleri, tüm orjinal ve yedek parçalar, deterjan ve parlatıcı pompaları, üst kalite deterjan ve parlatıcı ürünlerini, ekonomik fiyatlar ile satışını yapmaktadır.

Servis talepleriniz için 0216 606 17 65 - 0530 942 62 45 numaralı servis merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ya da servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

  • winterhalter telefon
  • winterhalter istanbul iletişim
  • winterhalter fiyat listesi
  • winterhalter bardak yıkama makinesi
  • winterhalter yedek parça

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

Anadolu Yakası Winterhalter Servisi: Ataşehir Winterhalter Servisi, Maltepe Winterhalter Servisi, Kadıköy Winterhalter Servisi, Üsküdar Winterhalter Servisi, Ümraniye Winterhalter Servisi, Sultanbeyli, Sancak tepe, Sarıgazi, Kartal, Pendik, Çekme köy, Çengelköy, Beykoz, Şile, Tuzla, Gebze

Soru ve görüşleriniz için, bizimle iletişime geçiniz!Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim