Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Servis Servis
  3. Portabianco Servisi Portabianco Servisi

Portabianco Servisi
Portabianco Servisi

Portabianco Mutfak Servisi

Endüstriyel mutfak sektöründeki endüstriyel mutfak yetkili teknik servisimiz;

Bulaşıkhane Ekipmanları

Endüstriyel Pişirme Ekipmanları

Endüstriyel Fırınlar

Endüstriyel Soğutma Ekipmanları

Endüstriyel hazırlık Ekipmanları

Endüstriyel bar- Cafe Ekipmanları

Yemek muhafaza ve taşıma ekipmanları ve açık büfe ekipmanları tamir, bakım ve yedek parça ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.

CM Teknik endüstriyel mutfak servisi uzun yıllardır endüstriyel mutfak servisi alanında uzman teknisyenleriyle Portabianco, Empero, Öztiryakiler, Maksan, Edesa, İnoksan, Fagor, Winterhalter, Myco, Alveo, Kayalar Mutfak, Atalay Mutfak, S2000 Mutfak, Arisco Çözüm Mutfak, Mayapaz, Electrolux ve birçok markaya yetkili ve özel servis hizmeti vermektedir.

Portabianco Bardak Yıkama Makinesi

Portabianco Bulaşık Yıkama Makinesi

Portabianco Giyotin tip Bulaşık Yıkama makinesi

Portabianco Servisi

Portabianco servisi olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçelerine çağrı merkezimizden oluşturulan kayıttan hemen sonra, 24 saat içerisinde servis hizmeti sağlanır.

Portabianco endüstriyel mutfak ve tüm genel endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarının profesyonel tamiri, bakımı profesyonel teknik servisimiz tarafından işleriniz aksamadan çözüme kavuşturularak değiştirilen yedek parçalar 1 (bir) yıl süre ile form düzenlenerek tarafımızdan garanti kapsamına alınır.

Portabianco Servis Merkezi: (0216) 606 17 65 Çağrı merkezimizden oluşturulan kayıttan hemen sonra 24 saat içerisinde servis hizmeti sağlanır.Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim