Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Servis Servis
  3. Empero Servisi Empero Servisi

Empero Servisi
Empero Servisi

Empero Servisi; İstanbul Anadolu yakasında, endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarızın profesyonel olarak tamirini, bakımını ve servis hizmeti vermekteyiz. Empero Mutfak cihazlarınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı aksaklıklar olduğunda, İstanbul Ataşehir de bulunan merkezimizi arayarak servisimize ulaşabilirsiniz.

  • Empero Servisi
  • Empero Ataşehir servisi
  • Empero yetkili servisi istanbul

Empero teknik servisi iletişim numarası: (0216) 606 17 65 çağrı merkezimizden oluşturulan kayıttan hemen sonra 24 saat içerisinde servis hizmeti sağlanır.

Empero Teknik Servisi

Endüstriyel EMPERO marka ürünler, uzman ekibimiz tarafından bakım, tamir işlemleri kusursuzca yapılır. Ekibimiz adresinize intikal etmeden 1 saat önce sizi arayarak bildirir. Endüstriyel Mutfak Teknik Servisi Hizmetleri, tüm orjinal yedek parçalar, parlatıcı pompaları, üst kalite deterjan ekonomik fiyatlara bulunmaktadır.

Empero Servisi İletişim

Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla istanbul Anadolu Yakasında bakım, onarım, arıza, tamir ve empero teknik servis hizmetini sunmaktayız. Servis talepleriniz için (0216) 606 17 65 - 0530 942 62 45 numaralı servis merkezimizi arayarak bize ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti kapsamını doldurmuş cihazlarınıza uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

Soru ve görüşleriniz için, bizimle iletişime geçiniz!Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim