Müşteri hizmetleri

Çekmeköy Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Servisi
Çekmeköy Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Servisi

0216 606 17 65 - 0530 942 62 45

Çekmeköy Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Servisi, Endüstriyel mutfak cihazlarınızın tamiratını alanında deneyimli ekip mesleğinde usta personelimizle garanti kapsamı dışına çıkan ürünleriniz için de ekonomik fiyatlar ve parça garantisi vermekteyiz. Endüstriyel mutfak ekipmanları herhangi bir teknik servisin halledeceği cihazlar değildir. Endüstriyel cihazlardan anlamak, gelişen teknolojiye uyum sağlamak ve en önemlisi müşteri memnuniyetini benimseyerek iyi bir servis hizmeti sunmaktayız.

Endüstriyel Mutfak Bulaşık Makinesi Servisi

Endüstriyel mutfak cihazlarınız ile ilgili bir arıza ile karşılaştığınızda yapmanız gereken, durumu servise bildirmektir servisimiz eğer sizin çözebileceğiniz uyarı anlamı taşıyan arızlar için telefonda size yardımcı olmaktadır. Ama cihazınızda elektriksel veya yedek parça arızalanması ve değiştirilmesi gereken durumlarda herhangi bir müdahalede bulunmadan endüstriyel makine servisi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ancak teknik hizmet alacağınız servisin güvenilir ve kaliteli hizmet verdiğinden emin olmanız gerekmektedir. Aksi durumda işinde tecrübesiz bir servis, makinenizde çok daha büyük arızalara neden olabilir. Bu da işletmeniz için hem zaman kaybı hem de maddi kayıp anlamına gelmektedir.

Çekmeköy Endüstriyel Mutfak Servisi

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Endüstriyel Mutfak Bulaşık Yıkama Makineleri

  • Bardak Yıkama Makinası
  • Set Altı Bulaşık Yıkama Makinası
  • Giyotin Tipi Bulaşık Makinası
  • Konveyörlü Bulaşık Makinesi (Kurutmalı)

Garantili Endüstriyel Mutfak Servisi

Çekmeköy Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Servisi, endüstriyel cihazlarınızın onarımı, bakım veya değiştirdiğimiz yedek parçalar için 1 yıl boyunca garanti imkanı sunar. Endüstriyel Mutfak Bulaşık Makinesi Servisi çalışmalarınızın aksamaması için en hızlı servis ağını bünyesinde oluşturmuştur. CM Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasındaki bölgelere aynı gün içerisinde hizmet sunmaktadır.

Atölyemize alınan endüstriyel ürün; testleri gerçekleştirdikten sonra arıza tespiti yapıldıktan sonra mutlaka bilgilendirilmektesiniz. Daha fazla bilgi almak 0216 606 17 65 – 0530 942 62 45 numaralı CM Teknik Servis ile iletişime geçebilirsiniz.Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim