Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Servis Servis
  3. Alveo Servisi Alveo Servisi

Alveo Servisi
Alveo Servisi

İstanbul ALVEO Teknik Servisi

Anadolu yakası, ATAŞEHİR’de tüm genel endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarınızın tamiri, bakımı ve servis hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz.

ALVEO mutfak cihazlarınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı merkezimizi arayarak servisimize ulaşabilirsiniz.

Servis Merkezi: (0216) 606 17 65 çağrı merkezimizden oluşturulan kayıttan hemen sonra 24 saat içerisinde servis hizmeti sağlanır.

Uzman ekibimiz adrese intikal etmeden 1 saat önce sizi arayarak bildirir.

Alanında deneyimli kadromuzla gerçekleştirilen servis sonrası cihazlarınız, ilk aldığınız gün gibi sağlam ve sorunsuz olarak çalışır hale gelmektedir.

CM Teknik endüstriyel mutfak teknik servisi hizmetleri, tüm ORJINAL ve yedek parçalar, deterjan ve parlatıcı pompaları, üst kalite deterjan ve parlatıcılar ekonomik fiyatlar ile satışı yapılmaktadır.

Servis talepleriniz için (0216) 606 17 65 - 0530 942 62 45 numaralı servis merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ya da servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

Anadolu Yakası ALVEO Servisi: ATAŞEHİR ALVEO Servisi, Maltepe ALVEO Servisi, Kadıköy ALVEO Servisi, Üsküdar ALVEO Servisi, Ümraniye ALVEO Servisi, Sultanbeyli, Sancak tepe, Sarı gazi, Kartal, Pendik, Çekme köy, Çengelköy, Beykoz, Şile, Tuzla

Kocaeli (İzmit) ALVEO Servisi: Kocaeli, İzmit, BAŞİSKELE, Kandıra, Gebze

Soru ve görüşleriniz için, bizimle iletişime geçiniz!Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim