Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Servis Servis
  3. Kayalar Mutfak Servisi Kayalar Mutfak Servisi

Kayalar Mutfak Servisi
Kayalar Mutfak Servisi

Kayalar Mutfak Servisi İstanbul

Kayalar Mutfak Teknik Servisi; cihazlarınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı çalışmaz hale gelmesi ya da farklı sorunları olması durumunda, bizi arayarak servisimize ulaşabilirsiniz.

Servis Merkezi: 0216 606 17 65 çağrı merkezimizden oluşturulan kayıttan hemen sonra 24 saat içerisinde servis hizmeti sağlanır.

Uzman ekibimiz adrese intikal etmeden 1 saat önce sizi arayarak bildirir.

Alanında deneyimli kadromuzla gerçekleştirilen servis sonrası cihazlarınız, ilk aldığınız gün gibi sağlam ve sorunsuz olarak çalışır hale gelmektedir.

CM Teknik endüstriyel mutfak servisi; tüm orjinal ve yedek parçaları, deterjan ve parlatıcı pompaları, üst kalite deterjan ve parlatıcı ürünlerini, ekonomik fiyatlar ile satışını yapmaktadır.

Kayalar marka mutfak ürünlerinizin servisi için 0216 606 17 65 veya 0530 942 62 45 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilir ya da servis formunu kullanarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

  • kayalar mutfak iletişim
  • kayalar mutfak istanbul iletişim
  • kayalar endüstriyel mutfak ataşehir
  • kayalar mutfak servis
  • kayalar mutfak fiyat listesi

Anadolu Yakası Kayalar Mutfak Servisi: Ataşehir Kayalar Mutfak Servisi, Maltepe Kayalar Mutfak Servisi, Kadıköy Kayalar Mutfak Servisi, Üsküdar Kayalar Mutfak Servisi, Ümraniye Kayalar Mutfak Servisi, Sultanbeyli Kayalar Mutfak Servisi, Sancak tepe Kayalar Mutfak Servisi, Sarıgazi Kayalar Mutfak Servisi, Kartal Kayalar Mutfak Servisi, Pendik Kayalar Mutfak Servisi, Çekme köy Kayalar Mutfak Servisi, Çengelköy Kayalar Mutfak Servisi, Beykoz Kayalar Mutfak Servisi, Şile Kayalar Servisi, Tuzla ilçelerine servis hizmetimiz mevcuttur.

Soru ve görüşleriniz için, bizimle iletişime geçiniz!Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim