Müşteri hizmetleri

Empero Sultanbeyli Bardak Yıkama Makinası Servisi
Empero Sultanbeyli Bardak Yıkama Makinası Servisi

Empero Sultanbeyli Bardak Yıkama Makinası Servisi Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Teknik Servis Hizmetleri Endüstriyel mutfak aletlerinde karşılaşabileceğiniz sorunlara, profesyonel çalışanlarımız ve yeterlilik belgeli ustalarımız ile teknik servis hizmeti alabileceğiniz firmamıza günün her saati (0216) 606 17 65 - 0850 346 95 46 servis merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Endüstriyel Sanayi Tipi Mutfak cihazlarının onarımı, periyodik bakımı ve ilgili cihazlar için yedek parça temini,2. el cihaz satışı, Endüstriyel bulaşık makinesi Deterjan ve Parlatıcı Pompaları satışı, Endüstriyel temizlik ürünleri yetkili satıcısı ve yetkili servisi ile uzun yıllardır endüstriyel mutfak firmaları ve kullanıcılarına bekledikleri kalite ve sorumlulukla, mutfaklarının aksaksız çalışması için hizmet vermekteyiz.

Empero Servisi hizmet verdiğimiz ürün grupları

  • Empero Bulaşıkhane Ekipmanları
  • Empero Set altı Bulaşık Yıkama Makineleri
  • Empero Bardak Yıkama Makineleri
  • Empero Giyotin tipi Bulaşık Yıkama Makineleri
  • Empero Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Empero Servisi Müşteri Hizmetleri

Endüstriyel Sanayi Tipi Mutfak Cihazlarında (marka bağımlılığı olmaksızın) oluşan arıza ve teknik sorunlarınız ve sorularınız için teknik destek alabileceğiniz firmamıza günün her saati (0216) 606 17 65 - 0850 346 95 46 servis merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle bakım ve onarımını yapmakta 1 Yıl parça garantisi vermekteyiz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim