Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Kavacık inoksan servisi Kavacık inoksan servisi

Kavacık inoksan servisi
Kavacık inoksan servisi

Kavacık İnoksan Servisi İnoksan Kadıköy Bardak Yıkama Makinası Servisi İstanbul Anadolu Yakasında tüm genel Endüstriyel Sanayi Tipi Mutfak Cihazlarının Profesyonel Tamiri, Profesyonel Bakımı ve Profesyonel Servis hizmeti vermekteyiz.

Mutfak cihazlarınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı İstanbul Anadolu Yakasında merkezimizi arayarak servisimize ulaşabilirsiniz.Servis Merkezi: (0216) 606 17 65 Çağrı Merkezimizden oluşturulan kayıttan hemen sonra 24 saat içerisinde servis hizmeti sağlanır.

Uzman ekibimiz adrese intikal etmeden 1 saat önce sizi arayarak bildirir. Endüstriyel Mutfak Teknik Servis Hizmetleri, tüm orjinal ve yedek parçalar,Deterjan ve Parlatıcı Pompaları,üst kalite Deterjan ve Parlatıcı ekonomik fiyatlara bulunmaktadır. Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla istanbul Anadolu Yakasında bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Servis talepleriniz için (0216) 606 17 65 - 0530 942 62 45 numaralı servis merkezimizi arayarak bize ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz. Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim