Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Endüstriyel Mutfak Teknik Servis Endüstriyel Mutfak Teknik Servis

Endüstriyel Mutfak Teknik Servis
Endüstriyel Mutfak Teknik Servis

Endüstriyel Mutfak Teknik Servis

Endüstriyel mutfak sektöründeki endüstriyel mutfak yetkili teknik servisimiz bulaşıkhane ekipmanları, endüstriyel pişirme ekipmanları, endüstriyel fırınlar, endüstriyel soğutma ekipmanları, endüstriyel hazırlık ekipmanları, endüstriyel bar ve cafe ekipmanları, yemek muhafaza ve taşıma ekipmanları, self servis ve açık büfe ekipmanları, çalışma tezgahı ve davlumbaz, depolama ve istifleme ekipmanları tamir, bakım ve yedek parça ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Endüstriyel Markalar

Endüstriyel sektörde empero, öztiryakiler, maksan, edesa, inoksan, fagor, winterhalter, myco, alveo, kayalar mutfak, atalay mutfak, s2000 mutfak, arisco çözüm mutfak, mayapaz, electrolux ve birçok markaya yetkili ve özel servislik vermeye başlamıştır.

Endüstriyel Cihazların Servisi

Endüstriyel cihaz kullanıcılarının aradığı güvenli adres CM Teknik endüstriyel mutfak servisi firmamız uzun yıllardır endüstriyel mutfak servisi alanında uzman teknisyenleriyle hizmet vermektedir.

Servis aracımızda bulunan endüstriyel mutfak bazında tüm marka model yedek parça stoğumuz sayesinde müşterilerimize hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Tamirini yapmış olduğumuz cihazlarda en kaliteli orjinal yedek parçalar kullanılmaktadır.

Kullandığımız yedek parçalar montaj hatalarına karşı 6 ay ile 1 yıl süresince firmamız garantisindedir.

Sezon dönemlerinde ve yaz aylarında sıkça kullandığınız soğutucularınızın ve diğer endüstriyel cihazlarız bazı sebeplerden dolayı arıza oluşturabilir veya bakım gerektiricek duruma gelebilir vermiş olduğumuz bakım hizmeti cihazlarda oluşan arızaların önleyici bakım yapılarak daha arıza oluşmadan engellenebileceğini göstermektedir.

Endüstriyel cihazlarınız için size özel durumlara ve gereksinmelere uygun olarak düzenlenmiş önleyici bakım anlaşması, servis hizmeti sanayi tipi her marka bulaşık makineleri için hijyen ürünleri satışı ve dozaj ekipmanları satışı ücretsiz kurulum hizmeti bakımı ve onarımı için bizden servis ve bakım desteği almak isterseniz 0(216) 606 17 65 - 0530 942 62 45 numaralı ücretsiz çağrı merkezimize ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim