Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Öztiryakiler Izgara Servisi Öztiryakiler Izgara Servisi

Öztiryakiler Izgara Servisi
Öztiryakiler Izgara Servisi

Öztiryakiler Izgara Servisi, Endüstriyel mutfak CM Teknik servis hizmetleri olarak İstanbul Ataşehir bölgesinde bulunmakta geniş ağ bölgelerine kadar hizmet vermektedir. Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Cihazlarınıza oluşan her türlü Arızanın bakım ve tamiri için 0216 606 17 65 – 0530 942 62 45 numaralı servis merkezimize ulaşabilir ve servis kaydınızı en kısa sürede oluşturabilirsiniz. Teknik ekibimiz her marka model cihazın tamirini yapabilen alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Servisimiz yedek parça stokumuz sayesinde müşterilerimize hızlı bir şekilde hizmet vermektedir tamirini yapmış olduğumuz cihazlarda en kaliteli orjinal yedek parçalar kullanılmaktadır kullandığımız yedek parçalar 1 yıl firmamız garantisindedir.

Endüstriyel Izgaralar

  • Öztiryakiler Gazlı Izgaralar
  • Öztiryakiler Elektrikli Izgaralar
  • Öztiryakiler Lav taşlı Gazlı Izgaralar
  • Öztiryakiler Lav Taşlı Elektrikli Izgaralar
  • Döküm Izgaralar

Öztiryakiler Endüstriyel Izgaraların İşlevleri

Döküm pişirme yüzeyinin altında bulunan ayrı ayrı kontrol edilebilen gaz valfleri sayesinde yüzey sıcaklığı istenilen seviyede kontrol edilebilmektedir.

Pişirme yüzeyindeki döküm ızgaralar kolay çıkarılabilir yapıdadır. Bu özellik de cihaza temizlik ve bakım kolaylığı sağlamaktadır.

130 mm. genişliğindeki özel tasarım döküm pişirme ızgaralar iki taraflı kullanıma uygundur. Seviye ayarı ile pişirme istenilen seviyede yapılabilmektedir.

Paslanmaz çelik koruma sacı kolay çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Bu özellik ile temizlik süresi kısalmıştır.

Atık yağ haznesi cihazın pişirme yüzeyinin altında yer almaktadır. Oluşan atık yağ ve partiküller hazneye toplanmaktadır. Böylece temizleme ve bakım kolaylığı sağlanmaktadır. Atık yağ haznesi ön taraftan kolayca alınabilmektedir.

Ağır şartlara dayanıklı dökümden yapılmış alev tutucular her brülörün üstünde mevcuttur.

Oluşan fazla yağ, pişirme ızgarasından akarak yağ haznesine gitmektedir. Böylece yağın alev alması engellenmektedir.

Öztiryakiler Izgara Servisi iletişim

Endüstriyel Mutfak Servisi olarak arızalı cihazlarınızı gerek yerinde gerekse atölyemize alınan cihazlarınızı sizleri mağdur etmeden sağlam, hızlı ve güvenilir şekilde tamir için 0216 606 17 65 – 0530 942 62 45 numaralarımızdan Servisimize Ulaşabilir Aynı Gün Servis Kaydı Oluşturabilirsiniz.Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim