Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Blog Blog
  3. Winterhalter Bulaşık Makineleri Winterhalter Bulaşık Makineleri

12 Haziran 2020 Cuma
Winterhalter Bulaşık Makineleri
Winterhalter Bulaşık Makineleri

Winterhalter Endüstriyel bulaşık makineleri işletmelerde kullanılan ve kısa sürede etkin yıkama işlemi gerçekleştiren paslanmaz çelikten üretilmiş aşınmaya karşı dirençli imal edilmiş sanayi tipi cihazlardır.

Sanayi tipi bulaşık yıkama makineleri; Cafe, Restaurant , Lokanta, Otel,Tabldot yemek üreticileri ve fabrikaları,Tabldot hazır yemek dağıtım firmaları, Okul yemekhaneleri, Okul kantinleri, Yurt yemekhaneleri ve küçük yurt sahipleri,Askeri yemekhaneler, Askeri yemekhanlere yemek tedariği yapan yemek firmaları, Fabrika ve sanayileri içerisinde yemek yapan yemekhaneler, Uygulama otel mutfakları, Askeri tesisler ve Resmi Kurumlar gibi yerlerde gördüğümüz metal olarak en kullanışlı mutfaklardır

Winterhalter bulaşık makineleri, ve endüstriyel bulaşık yıkama makineleri yüksek miktarda bulaşığın hızlıca yıkanması gereken işletmelerde kullanılır.

Alman üretimi olan, kullanımı kolay ve son teknoloji Winterhalter marka bulaşık makinelerinde 5 farklı model vardır.

  • Bardak yıkama makineleri
  • Set altı bulaşık makineleri
  • Giyotin tip bulaşık makineleri
  • Kazan tepsi yıkama makineleri
  • Konveyörlü bulaşık makineleridir.

İşletmenizin büyüklüğüne ve yıkanacak bulaşıkların ebatlarına göre uygun modeli belirleyip satın alabilirsiniz.

Winterhalter makinelerinin özellikleri incelerken model bazında gruplara ayırmak gerektiğini belirtmeliyiz.

En büyük bulaşık makinesi ailesi olan konveyörlü bulaşık makinalarında kullanılan modüler tasarım çok esnek bir kullanım yapısı sunarken her büyüklükteki ortama uygun bir makine üretilebilmektedir. Dahili ekonomik yapı ve programlar ile daha az su ve deterjan tüketimi sağlanırken 180 derece açılan kapılar tek parmakla bile rahat kontrol sağlar.

Giriş enerjisinin doğru kullanımının yanı sıra çıkan enerji de en üst seviyede kullanılır ve özel bir teknoloji olan Isı Geri Kazanım ile minimum tüketim sağlar. Tüm bölümler sadece bir tepsi yıkanacağı zaman çalışır. Mesela ön yıkama bölümünde tepsi yoksa orası gereksiz yere çalışmaz.

Winterhalter bulaşık makinelerinde de yer alan çift katmanlı yapı ile yalıtım üst seviyeye çıkartılmıştır. Kalitesi kanıtlanmış filtreleme sistemi ile güvenli yıkama sağlanırken kullanılan tüm ekipmanların hem dayanıklı hem de sağlıklı olması bir başka artı yön olarak görünmektedir.

Giyotin bulaşık makinelerinde yer alan atık su ısı eşanjörü, atık suyun içerdiği enerjiyi giren suyu ısıtmak için kullanır.Yıkama basıncı ayarı, yıkama basıncını yıkanmakta olan parçalara ve kirlenme derecesine göre değiştirir. Eliptik yıkama alanları, makinanın jet geometrisi sayesinde tamamında yüzeyin en iyi şekilde kaplanmasını sağlar.

Set altı bulaşık makinelerinde ise bir bulanıklık sensörü, temel filtreleme sisteminin yıkama suyunu saf ve temiz tutmasına destek olur.Deterjan ve parlatıcı pompaları bidonların alandan tasarruf etmesine ve kolayca erişebilmelerine yardımcı olur.

Endüstriyel mutfağımızda işlerin planlı bir şekilde yürütülmesi hem müşteri memnuniyeti hem de verimlilik adına gerekli bir adımdır.

Winterhalter endüstriyel bulaşık makineleri modeline göre 1 sepet bulaşığı 1 dakika gibi kısa sürelerde yıkayabilme özelliğine sahiptir.

Bulaşık yıkama alanını üretim alanından ayırmak hem hijyenik açıdan hem de işlerin verimli yürütülmesi açısından gereklidir. Servis alanından gelen bulaşıkların üretim bölümü içinden geçmeden bulaşıkhaneye ulaşması istenen bir yerleşimdir.

Winterhalter Endüstriyel Mutfak Teknik Servis Hizmetleri cihazlarınızda oluşan teknik sorunlar ve Servis talepleriniz için (0216) 606 17 65 – 0530 942 62 45 numaralı servis merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ya da servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz


CM Teknik 12 Haziran 2020 CumaOkunma Sayısı (1750)Sayfayı Yazdır

Yeni Endüstriyel Yazılar
Endüstriyel Kahve Makineleri ArızalarıEndüstriyel Kahve Makineleri Arızaları27 Nis 2022 Çarşamba

Endüstriyel kahve makineleri arıza nedenleri ve çözümleri hakkında bilgiler.

Endüstriyel MutfakEndüstriyel Mutfak04 Oca 2022 Salı

Endüstriyel mutfak ekipmanları faydaları, kullanım alanları ve endüstriyel mutfak cihazları hakkında bilgiler.

Maksan 4 Tepsili Fırın Kullanımı ve ÖzellikleriMaksan 4 Tepsili Fırın Kullanımı ve Özellikleri27 Nis 2021 Salı

Maksan 4 Tepsili Fırın Kullanım talimatları, arıza çeşitleri ve sebepleri, maksan fırın bakım, temizlik ve onarım önerileri

Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim