Müşteri hizmetleri

22 Kasım 2016 Salı
Endüstriyel Bulaşık Makinesi Neden Alınmalı
Endüstriyel Bulaşık Makinesi Neden Alınmalı

İşçilikten tasarruf; İşletmenin mutfağında gerek tabakları gerekse gün içinde kullanılan bardakları yıkamak için en az bir kişinin çalıştırılması gerekmektedir. Profesyonel bir bulaşık makinesi ile bu personelin zamanından tasarruf sağlamakla birlikte ilgili başka bir işte çalışabilmesi için zaman kazanılmış olur.

Enerjiden tasarruf; Endüstriyel Bulaşık Makineleri özel olarak tasarlanmış, optimize edilmiş motorları ve ısıtıcıları ile en ekonomik şekilde bulaşıkların yıkanmasını sağlar.

Zamandan tasarruf; Ortalama 3 dakikada 1 sepet bulaşığı yıkar. Kirli bulaşıkları sadece 3 dakikada tekrar kullanıma hazır olacaktır.

Sudan tasarruf; Basınçlı ve yüksek sıcaklıktaki su ile bulaşıkların kiri çok hızlı bir şekilde temizlenir. Bu hız, sıcaklık ve basınç sayesinde su tüketimi önemli derecede azalmaktadır.

Mutfak malzemelerinden tasarruf; Bulaşıklar çok hızlı bir şekilde yıkanıp tekrar kullanıma hazır olacağından mutfakta tabak, çanak, çatal, bıçak ve bardak gibi malzemelerin yüksek adette depolanmasına gerek kalmayacaktır. Ayrıca bardak ve tabak gibi kırılgan malzemeler genellikle yıkama esnasında batarya veya evye kenarına çarparak kırılır. Sabunlu malzemeler elden kolayca kayarak düşerek kırılabilir. Endüstriyel bulaşık makinesi kullanıldığı takdirde bu kayıplar önemli ölçüde azalacaktır.

Hijyen ve Müşteri memnuniyeti; Tüm malzemeler eşit şekilde ve olması gerektiği gibi yıkanacağından hijyen açısından gereken temizlik sağlanmış olacaktır.


CM Teknik 22 Kasım 2016 SalıOkunma Sayısı (821)Sayfayı Yazdır

Yeni Endüstriyel Yazılar
Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Sık Sorulan Sorular 1Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Sık Sorulan Sorular 115 Mar 2019 Cuma

Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarında karşılaştığınız sorunlar ve çözümleri

Empero EMP 100 lük (Giyotin) Kullanma Kılavuzu Empero EMP 100 lük (Giyotin) Kullanma Kılavuzu 14 Ara 2018 Cuma

Empero EMP. 100’lik (Giyotin) Bulaşık yıkama makinesi ve temizliği ile ilgili kullanım talimatları

WİNTERHALTER BULAŞIK MAKİNASI UC SERİSİ KULLANIMIWİNTERHALTER BULAŞIK MAKİNASI UC SERİSİ KULLANIMI21 Eyl 2018 Cuma

Winterhalter UC serisi ve Bulaşık Yıkama Makinesi kullanım ve güvenlik bilgileri hakkında genel bilgilendirme