Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Maltepe Cimbali Servisi Maltepe Cimbali Servisi

Maltepe Cimbali Servisi
Maltepe Cimbali Servisi

0216 606 17 65-0530 942 62 45

Maltepe Cimbali Servisi, Cimbali otomatik kahve makinaları ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları teknik servisi olarak Cimbali marka Endüstriyel cihazlarının satışını,periyodik bakımlarını arızalanan cihazların onarımını,endüstriyel temizlik ürünleri,deterjan-parlatıcı dozaj pompalarının satıcısı ve servisiyiz.

İstanbul Ataşehir ilçesinde bunan merkezimiz Anadolu yakası bütün ilçelerine uzun yıllardır Endüstriyel markaların endüstriyel mutfak ekipmanlarına profesyonel ekibiyle her zaman müşteri memnuniyetini benimseyerek teknik destek ve servis hizmeti vermektedir.

Cimbali Kahve Makinesi

Cimbali Otomatik Kahve Makinaları profesyonel anlamda en iyi kahve yapan makinelerinin başında gelen Cimbali espresso makinesi özellikle otellerde, kafelerde, kurumsal firmalarda ve hızlı tüketim yapılan alanlarda çokça kullanılmaktadır. Kahvenin ayrı bölmede öğütülmesi, suyunun, sütünün ve kahve yoğunluğunun ayarlanabilmesinden dolayı yarı otomatik olarak adlandırılır. Bu makinada her başlık için bir adet bas bırak start-stop düğmesi bulunur.

Start düğmesi basınçlı su akışını aktifleştirirken, stop düğmesi ise cihazı pasif duruma getirir. 2 gruplu olmasıyla aynı anda 4 adet espresso hazırlayabilir. Ayrıca bu cihaz 2 döner yönlü buhar kollu oluşu sayesinde, sütü kolaylıkla buharlaştırarak krema yapma imkanı sağlar. Tasarım olarak şık ve modern bir görünüme sahiptir, böylece tezgahlarda kahve sevenler için hoş bir atmosfer yakalama imkanı verir.

Endüstriyel Mutfak Servis ve İletişim

Maltepe Cimbali Servisi, Catering firmaları, Pastane mutfakları, Yemekhane mutfakları, Restaurant, Cafe, Bar Hastaneler, Okullar, Üniversiteler ,Oteller, soğuk oda depoları Gıda üretim ve işletme tesisleri ve Resmi Kurumlar gibi Endüstriyel profesyonel mutfaklarda Endüstriyel Sanayi Tipi Mutfak Cihazlarında (marka bağımlılığı olmaksızın) oluşan arıza ve teknik sorunlarınız ve sorularınız için teknik destek alabileceğiniz firmamıza günün her saati (0216) 606 17 65 - 0850 346 95 46 servis merkezimizi arayarak ulaşabilir ya da servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim