Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Kurtköy Atalay Mutfak Servisi Kurtköy Atalay Mutfak Servisi

Kurtköy Atalay Mutfak Servisi
Kurtköy Atalay Mutfak Servisi

0216 606 17 65 - 0850 346 95 46

Kurtköy Atalay Mutfak Servisi, Endüstriyel mutfak sektöründeki, endüstriyel mutfak yetkili teknik servisimiz bulaşıkhane ekipmanları, endüstriyel pişirme Ekipmanları, endüstriyel fırınlar, endüstriyel soğutma Ekipmanları, endüstriyel hazırlık ekipmanları, endüstriyel bar ve CAFE ekipmanları, yemek muhafaza ve taşıma ekipmanları, self servis ve açık büfe ekipmanları, çalışma tezgâhı ve davlumbaz, depolama ve istifleme ekipmanları tamiri, bakımı ve yedek parça ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Endüstriyel sektör de EMPERO, ÖZTİRYAKİLER, MAKSAN, EDESA, İNOKSAN, FAGOR, WINTERHALTER, MYCO, ALVEO, Kayalar Mutfak, Atalay Mutfak, S2000 Mutfak, Çözüm Mutfak, MAYAPAZ, ELECTROLUX ve birçok marka’ya yetkili ve özel servislik vermeye başlamıştır.

Endüstriyel cihaz kullanıcılarının aradığı güvenli adres CM TEKNİK Endüstriyel Mutfak firmamız uzun yıllardır Endüstriyel Mutfak Servisi alanında uzman teknisyenleriyle hizmet vermektedir.

Servis aracımızda bulunan endüstriyel mutfak bazında tüm marka model yedek parça STOĞUMUZ sayesinde müşterilerimize hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Tamirini yapmış olduğumuz cihazlarda en kaliteli ORJINAL yedek parçalar kullanılmaktadır. Kullandığımız yedek parçalar, montaj hatalarına karşı 6 ay ile 1 yıl süresince firmamız garantisindedir.

Sezon dönemlerinde ve yaz aylarında sıkça kullandığınız soğutucularınızın ve diğer endüstriyel cihazlarınızın bazı sebeplerden dolayı arıza oluşturabilir veya bakım gerektirecek duruma gelebilir; vermiş olduğumuz bakım hizmeti cihazlarda oluşan arızaların önleyici bakım yapılarak daha arıza oluşmadan engellenebileceğini göstermektedir.

Endüstriyel cihazlarınız için size özel durumlara uygun olarak düzenlenmiş önleyici bakım anlaşması, servis hizmeti sanayi tipi her marka bulaşık makineleri için, temizlik ürünleri satışı ve dozaj ekipmanları satışı, ücretsiz kurulum hizmeti bakımı ve onarımı için, bizden servis desteği almak isterseniz 0(216) 606 17 65 numaralı ücretsiz çağrı merkezimize ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim