Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Çengelköy Öztiryakiler Servisi Çengelköy Öztiryakiler Servisi

Çengelköy Öztiryakiler Servisi
Çengelköy Öztiryakiler Servisi

Çengelköy Öztiryakiler Servisi, Endüstriyel mutfak CM Teknik servis hizmetleri olarak İstanbul Ataşehir bölgesinde bulunmakta geniş ağ bölgelerine kadar hizmet vermektedir. Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Cihazlarınıza oluşan her türlü Arızanın bakım ve tamiri için 0216 606 17 65 – 0530 942 62 45 numaralı servis merkezimize ulaşabilir ve servis kaydınızı en kısa sürede oluşturabilirsiniz. Teknik ekibimiz her marka model cihazın tamirini yapabilen alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Servisimiz yedek parça stokumuz sayesinde müşterilerimize hızlı bir şekilde hizmet vermektedir tamirini yapmış olduğumuz cihazlarda en kaliteli orjinal yedek parçalar kullanılmaktadır kullandığımız yedek parçalar 1 yıl firmamız garantisindedir.

Öztiryakiler Servisi

Endüstriyel mutfak servisi bulmak her zaman kolay olmaz. Kaliteli bir servis ile çalışarak yapılan işleme de garanti verildiğinden emin olmalısınız. Firmamız yapılan işlerinde arkasında durarak sizlere hizmet vermektedir.

Teknik ekibimiz konusunda eğitim almış ve tecrübe yapmış personellerden oluşur. Endüstriyel mutfak cihazları sanayi tipi olduğu için herkesin müdahale edebileceği bir durum söz konusu değildir. İşinin ehli kişiler tarafından doğru tespit yapılıp ve çözüm sağlanmalıdır. Bu konuda bizlere güvenebilirsiniz.

Öztiryakiler teknik servisimiz adresinize gelerek mutfak cihazlarınızın arıza tespitini yerinde yapar ve cihazın onarım ya da bakım işlemlerini de yerinde halledilir. Değişecek bir parça söz konusuysa orijinali ile değiştirilir. Değiştirilen parçalar için 1 yıl parça ve işçilik garantisi evraklı olarak verilir.

Öztiryakiler ve endüstriyel tüm marka, bunların altında bulunan tüm modellerin bakım, montaj ve onarım çalışmaları için profesyonel destek talep edebilirsiniz. Tam kapasite ve en yoğun sezonda bile hizmetlerini aksatmayan endüstriyel mutfak Öztiryakiler Servisi olarak tüm bu başlıklarda bizlere ulaşabilir ve kapsamlı bilgiyi her zaman talep edebilirsiniz.

Öztiryakiler Teknik Servis

  • Öztiryakiler Servis 0216 606 17 65
  • Öztiryakiler Ana Mutfak Ekipmanları
  • Öztiryakiler Bulaşıkhane Ekipmanları
  • Öztiryakiler Soğuk Üniteler
  • Öztiryakiler Açık Büfe ve Servis Üniteleri
  • Öztiryakiler Bar-Çay-Pastane Ekipmanları
  • Öztiryakiler Yardımcı Mutfak Ekipmanları
  • Öztiryakiler Taşıma Ekipmanları

Öztiryakiler Servisi iletişim

Çengelköy Öztiryakiler Servisi, Endüstriyel Mutfak Servisi olarak arızalı cihazlarınızı gerek yerinde gerekse atölyemize alınan cihazlarınızı sizleri mağdur etmeden sağlam, hızlı ve güvenilir şekilde tamir için 0216 606 17 65 – 0530 942 62 45 numaralarımızdan Servisimize Ulaşabilir Aynı Gün Servis Kaydı Oluşturabilirsiniz.Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim