Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Çengelköy Edesa Servisi Çengelköy Edesa Servisi

Çengelköy Edesa Servisi
Çengelköy Edesa Servisi

0216 606 17 65 – 0530 942 62 45

Çengelköy Edesa Servisi, Edesa Endüstriyel Mutfak Ekipmanları teknik servisi olarak Edesa marka Endüstriyel cihazlarının satışını,periyodik bakımlarını arızalanan cihazların onarımını,endüstriyel temizlik ürünleri,deterjan-parlatıcı dozaj pompalarının satıcısı ve servisiyiz.

İstanbul Ataşehir ilçesinde bunan merkezimiz Anadolu yakası bütün ilçelerine uzun yıllardır Edesa ve bütün Endüstriyel markaların endüstriyel mutfak ekipmanlarına profesyonel ekibiyle her zaman müşteri memnuniyetini benimseyerek teknik destek ve servis hizmeti vermektedir.

Edesa Mutfak

Edesa Mutfak; Gıda ve restorancılık hizmetlerini bünyesinde barındıran Oteller, Hastaneler, ve Bakım evleri gibi konaklamalı – konaklamasız beslenme işini içinde barındıran işletmelere hitaben üretilen ekipmanların bütününe endüstriyel mutfak denir. Endüstriyel mutfak ekipmanları, restoran, cafe, otel, catering gibi yoğun miktarda yemek üretimi yapılan işletmelerin, sağlık ve temizlik açısından belirlenen kurallara uygun paslanmaz çelik ürünlerden oluşan mutfaklarındaki ekipmanlardır. Bu ekipmanlar belirlenirken üretim kapasitesine, müşteri sayısına ve ürün çeşitliliğine göre değerlendirme yapılır.

Endüstriyel Mutfak; Pişirme, Yıkama, Soğutma, Kızartma, Bulaşık yakıma makineleri, Dondurucular, Buz Makineleri gibi birden fazla ürün girmektedir. Sanayi tipi mutfaklar, yani sanıldığı gibi basite indirgenecek şekilde planlanmamaktadır.

Edesa Endüstriyel Yıkayıcılar

Edesa Endüstriyel Bulaşık Makinesi seçenekleriyle, Edesa yüksek verimlilikli ve temizleme verimi ile ön plana çıkmaktadır..
Günümüzde üretim ortamları, işletmeler için daha fazla üretkenliğe odaklanabilmeleri için yüksek verimli süreçleri gerektirmektedir. Yıkanması gereken birçok malzeme taşıma ürünü türü, her farklı şekil ve ebatta, bu talepleri otomatik yıkama çözeltileriyle karşılamak daha da önemli hale geldi. Edesa’nın endüstriyel yıkayıcıları, enerji tasarrufu yaparken ve işletme paranızdan tasarruf ederken, ihtiyaç duyduğunuz hijyeni sağlar.

Edesa Tezgah altı Sanayi tipi bulaşık makinesi Kullanımı kolay ekipmanımız, daha küçük alanlara tam oturan küçük tezgah altı bulaşık makinelerini (önden yüklemeli) içerir. Beyaz eşya dediğimiz bulaşık makineleri ile aynı boyuttadır, ancak amaca yönelik ticari tasarımlarının zaman kazandıran çevrimler ve su tasarrufu sağlayan programlarla artan temizleme performansları ile işletmeler için kolaylıktır.

Edesa Servisi

Edesa Servisi her zaman yedek parçalar ile tam hizmet alacak ve geniş donanımlarımız sayesinde aynı gün içerisine servis kaydınızı oluşturarak uzman teknik ekibi ile mutfağınızın duraksamadan çalışması için gerekli müdahaleyi hızlıca yapar.

Edesa Servisi sürekli büyüyen teknik servisi ile size her zaman en kaliteli hizmeti vereceğimizden şüphesiz olmasın.Tüm endüstriyel cihazlarınız ayrıntılı olarak inceleme alınır ve arıza tespit edildikten sonra gerek yerinde gerekiyorsa atölyemizde test cihazlarına bağlanarak hızlıca tamir edilir cihazlarınız tarafımızdan ücretsiz olarak bakıma alınır endüstriyel temizleyiciler ile yine ücretsiz olarak temizlenir ve tarafınıza teslim edilir.

Edesa Servisi; konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.
Edesa Servisi; olarak kullandığımız yedek parça ve işçiliğimize güveniyoruz. Onarım sonrasında parça garantisi veriyoruz.
Edesa Servisi; eğitimli, uzman ve deneyimli ekibimiz ile cihazlarlarınızı en kısa sürede onarmak için çalışıyoruz.
Edesa Servisi; online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşın. Uzman ekibimiz en kısa sürede hemen sizi arasın.
Edesa Servisi; uzman ekibiz ve cihazlar ile en kısa sürede her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Çengelköy Edesa Servisi, Edesa Endüstriyel Mutfak Teknik Servis Hizmetleri cihazlarınızda oluşan teknik sorunlar ve Servis talepleriniz için (0216) 606 17 65 – 0530 942 62 45Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim