Müşteri hizmetleri

25 Kasım 2016 Cuma
Güvenli Endüstriyel Bulaşık Makinesi Kullanımı
Güvenli Endüstriyel Bulaşık Makinesi Kullanımı

Bulaşık Makinesi kesinlikle su içinde bırakılmamalı ve dış yüzeyi basınçlı su ile temizlenmemelidir. Bu cihaz yürürlükteki yönetmeliklere uygun olarak tesis edilmeli.

Kesinlikle iyi havalandırılmış yerlerde veya davlumbaz altında çalıştırılmalıdır. Aksi halde cihaz çalışırken veya mutfağınızdaki diğer cihazlardan çıkan sıcak su buharı ve aşırı nem, bulaşık makinesi’nin mekanik ve elektriksel parçalarına zarar verebilir. Bulaşık makinesi’nin çalıştığı ortamdaki nem oranı % 65’ ten fazla olmamalıdır.

Bulaşık makinesi endüstriyel kullanım amaçlı yapılmış olup sadece bu kılavuzdan eğitim almış elemanlar tarafından kullanılmalıdır. Üreticinin veya yetkili servisin dışında bulaşık makinesine müdahale edilmemelidir. Cihazın çalıştığı ortamda tavsiye edilen Ortam Sıcaklığı (+5 °C / +40 °C) aralığında olmalıdır. Bulaşık makinesi şebekeden direk sıcak su ile besleniyorsa giriş su sıcaklığı maksimum + 45 °C ‘ yi geçmemelidir. Makina çalışması sırasında kesinlikle yerinden oynatılmamalıdır.

Bulaşık Makinesi Kullanma Talimatı

  • sanayi tipi bulaşık makinesi kullanma talimatı
  • sanayi tipi bulaşık makinası nasıl çalışır?
  • empero emp 500 kullanım kılavuzu

Makina sürekli çalışması gerektiğinde 4 saatte 1 saat dinlendirilmelidir.

Bulaşık makinesi montajından sonra, deterjan sistemlerinin bağlantısından meydana gelebilecek arızalarda firmamız sorumlu değildir. Bu sebeple ehliyetli montaj elemanları olan profosyonel deterjan firmaları ile çalışmanızı öneriyoruz.

Kalitesiz deterjanlar bulaşık makinesi’nin çalışan sistemine, plastik kompenentlere zarar verebilir. Bu sebeple uygun kalitede deterjan seçimini yapmanızı önemle hatırlatırız.

TAŞIMA;

  • Cihaz dik bir şekilde palet üzerine yerleştirilmelidir.
  • Forklift ayakları cihaz altına yerleştirilerek cihaz taşınır.
  • Taşıma mesafesinin uzak olması durumunda yavaş hareket edilmeli, gerekirse sallantılara karşı cihaz palete sabitlenmeli veya bir kişi tarafından dengesi korunmalıdır.
  • Ürünü taşırken bir yere çarpmayınız ve düşürmeyiniz.
  • Nakliye esnasında olabilecek hasarlardan üretici firma sorumlu değildir.

Yer değiştirme; servis tarafından montajı yapılmış bulaşık makinesi yetkili servis dışında, yeri değiştirilemez, bağlantı hortumları ve kabloları uzatılamaz, değiştirilemez.


CM Teknik 25 Kasım 2016 CumaOkunma Sayısı (2629)Sayfayı Yazdır

Yeni Endüstriyel Yazılar
Endüstriyel Mutfak Ve Endüstriyel Mutfak EkipmanlarıEndüstriyel Mutfak Ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları16 Tem 2020 Perşembe

Endüstriyel Mutfak Kullanım Amaçları ve Mutfak Ekipmanları Hakkında Bilgiler.

Endüstriyel Mutfak Malzeme ListesiEndüstriyel Mutfak Malzeme Listesi12 Haz 2020 Cuma

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Malzeme Listesi ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Çeşitliliği

Winterhalter Bulaşık MakineleriWinterhalter Bulaşık Makineleri12 Haz 2020 Cuma

Winterhalter Endüstriyel bulaşık makineleri genel özellikleri