Müşteri hizmetleri
Bu Sayfayı Sosyal Medya'da Paylaş
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Ataşehir S2000 Mutfak Servisi Ataşehir S2000 Mutfak Servisi

Ataşehir S2000 Mutfak Servisi
Ataşehir S2000 Mutfak Servisi

(0216) 606 17 65

Ataşehir S2000 Mutfak Servisi, Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Sektöründe hizmet eden, Ana faaliyet konusu endüstriyel mutfak cihazlarının onarımı, periyodik bakımı, ilgili cihazlar için yedek parça temini ve endüstriyel temizlik ürünleri satışıdır tecrübeli ve dinamik kadrosu ile faaliyet gösterdiği sektörde uzman servis ekibi hızlı servis hizmeti ile uzun yıllardır endüstriyel mutfak ekipmanlarının servis hizmetin vermektedir. Endüstriyel mutfak, yemekhane mutfakları oteller, askeriye gibi yerlerde gördüğümüz metal olarak en kullanışlı mutfaklardır. Endüstriyel mutfaklar yaptığı işle kendinden bahsettirir. Yapacağı işi en hızlı ve düzgün bir şekilde yapmak için üretilmiştir. Büyük şirketlerin vazgeçilmezidir ürünleri çeşitlik bakımından tatmin edicidir.

Kurulduğu günden beri alanındaki en ileri teknolojiyi takip eden CM TEKNİK ENDÜSTRİYEL MUTFAK Endüstriyel teknik servis hizmetleri olarak Profesyonel mutfak ekipmanları alanında profesyonel ekimizle Uluslararası standartlara uygun olarak Otel,Hotel Restaurant, Bar, Cafe - Bar, Pastane, Fast-Food, Market, Tatil Köyleri, Fabrika, Hastane, Askeri Birlikler ve Okullar ,catering firmaları, fırın, pastane mutfakları, firmaların yemekhane mutfakları, restaurant gibi endüstriyel profesyonel mutfaklarda Bulaşık Yıkama Makinaları,Bardak Yıkama Makinaları,Set Altı Bulaşık Makinaları,Giyotin Tip Bulaşık Makinaları,Konveyörlü Bulaşık Makinaları, Su Yumuşatma Cihazları,Ayran Makinaları ,Bar Altı Şişe Soğutucu Dolabı, Set Altı Buzdolabı,Buz Yapma Makinaları,Küp Buz Makinaları,Kar Buz Makinaları,Buz Makinası Depoları,Soğuk Teşhir Üniteleri,Soğuk Servis Üniteleri ,Soğuk Oda Panel Tip,Hızlı Soğutucu dolapları,Depo Tipi Buzdolabı ,Depo Tipi Dondurucu ,Dondurma Teşhir Üniteleri,Derin Dondurucu,Kumpir Soğuk Meze Buzdolabı,Market Şarküteri Buzdolabı,Pizza Salata Hazırlık Buzdolabı,Pasta Teşhir Buzdolabı,Salat Barlar ve Meze Teşhir,Gıda Dilimleme Makinaları,Hamur Yoğurma Makinaları,Hamur Açma Makinaları,Kıyma Makinaları,Patates Dilimleme,Patates Soyma Makinaları,konveksiyonlu fırınlar,gazlı/elektirkli kuzineler,tezgah altı ve üstü soğutucular, pişirme üniteleri ve bunun gibi tüm endüstriyel cihazların onarımı ve bakımı konusunda beklediğiniz kalite ve sorumlulukla, mutfağınızın aksaksız çalışması için yanınızdayız.

Endüstriyel mutfak profesyonellerin mutfağıdır. Sizlerde kalitenizi mutfağınızla gösteriniz profesyonel bir hizmet için (0216) 606 17 65 çağrı merkezimizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim