Müşteri hizmetleri

Ataşehir Öztiryakiler Buz Makinası Servisi
Ataşehir Öztiryakiler Buz Makinası Servisi

Ataşehir Öztiryakiler Buz Makinası Servisi, Endüstriyel Mutfak Servisimiz İstanbul’un tüm ilçelerine ve semtine hizmet vermektedir. Personellerimiz düzenli olarak eğitim ve testlerden geçmektedir. Arızalı olan buz makinesinin hızlı ve güvenli bir şekilde arızanın tespitini gerçekleştirmektedir. Karşılaşılan arızayı aynı gün içerisinde tamiri ve bakımı yapılmaktadır.

Endüstriyel buz makineleri işletmeler tarafından oldukça rağbet gösteren ürünlerdir. Buz makineleri kullanışlı olmaları ve kolay bir şekilde temizlenmeleri nedeniyle oldukça kolaylık sağlamaktadır. Buz makinelerinizde meydana gelen bir arıza durumunda servisimiz siz değerli müşterimize 7/24 teknik servis hizmeti vermektedir. Endüstriyel Mutfak Buz Makinesi Servisi olarak buz makinenizde meydana gelebilecek bir arıza durumunda karşılaştığınız arızayı mutlaka uzman kişiler tarafından müdahale edilmesini sağlayın.

Öztiryakiler Buz Makineleri Bakım

Buz makinelerinde bakım oldukça önemlidir. Buz makinesi istenilen sürede buz yapamaması durumunda, istenilen adet ve tam çıkarılmaması durumunda mutlaka teknik servisimizi arayın çünkü buz makinesinin bakımı geldiği anlamına gelmektedir. Bakım yaptırarak cihazın ömrünü uzattığını bilmenizi isteriz.

Buz makineleri çeşitleri ne kadar farklılık gösterseler elde edilen verim ekonomik ömür süreci diş etkenlere bağlı olarak arızalar oluşturur.

Kompresör arızası

Gaz kaçak arızası

Elektrik arızası gibi sorunlarda beraberinde getirebilmektedir.

Ataşehir Öztiryakiler Buz Makinası Servisi, olarak her marka endüstriyel buz makinasına güvenilir servis vermekteyiz. Buz makinelerinde meydana gelen arızaların bir çok nedeni yanlış kullanım, elektriksel arızalanmalardır. Meydana gelen her arıza ayrı ayrı ele alınmalı ve tamiri o yönde değerlendirilmelidir. Bu nedenle herhangi bir arıza meydana geldiğinde mutlaka firmamızı arayarak bizim ile iletişime geçiniz.

Ataşehir Öztiryakiler Buz Makinası Servisi olarak birçok markanın buz makinelerini teknik servisimiz yerinde servis hizmeti vermektedir. Tamir edilen buz makineleri dış ortam sıcaklığının en yüksek değerleri baz alınarak tamir edilir.

Servisimizde yapılan bütün endüstriyel mutfak ürünleri tamir işlemlerinde kaliteli orijinal yedek parçalar kullanılır değiştirilen yedek parçalar işçiliğimiz ile birlikte servis formu düzenlenerek garanti kapsamındadır.

Endüstriyel Mutfak Buz Makinesi Servisi İletişim

Buz makinelerinde meydana gelen arızalar teknik servisimiz tarafından kısa süre içerisinde tamir edilmektedir. Endüstriyel Mutfak Buz Makinesi Servisi 0216 606 17 65 – 0530 942 62 45 telefon numaralarından bizim ile iletişime geçebilirsiniz.Whatsapp iletişimWhatsapp İletişim